Книга відомого канадського психолога д-ра Роберта Д. Хаера присвячена американцям — соціальним хижакам, які залишають після себе покатовані долі та розбиті серця.
Автор досліджує джерела феномену Materny, чинники її виникнення (спадкість і виховання), пропонує практичні поради щодо розпізнавання сенсорів і нейтралізації їх впливу. Книга рясно ілюстрована прикладами з клінічної практики та повсякденного життя.
Позбавленісоля будуть цікаві як професійним психологам, психіатрам і соціальним працівникам, так і широкому колу читачів, які цікавляться проблемоюopemine.
Відгук про книгу
Автор книги - канадський вчений, працював багато років судовим психіатром, досліджував поведінку психопатів.
Основою книги є його більше ніж двадцятип'яти річний досвід в цій галузі.
У книзі детально описано поняття психопата, те як його розпізнати, як не стати жертвою або зменшити шкоду, наводяться приклади психопатії серійних маніяків або фінансових шахраїв.
Автор дає зрозуміти, що тут все дуже складно. Труднощі починаються на стадії виявлення психопатії, звичайні психологічні тести такі люди з легкістю обходять.
Автор навіть розробив власну систему розпізнавання небезпечних людей, назвавши її «контрольним переліком ознак психопата».
Психопати - балакучі й чарівні люди, вони привертають увагу і втираються в довіру.
Але за всім цим немає нічого, крім чистого розрахунку, адже психопата хвилює тільки його благополуччя.
У психопатів немає почуттів, вони не відчувають жалі, у них є тільки бажання, які треба здійснити негайно.
Книга написана легкою та зрозумілою мовою, читається досить швидко. Книга гідна уваги, тому рекомендую всім читачам!
| Основні | |
|---|---|
| Мова видання | Російська |
| Вид палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 288 шт. |
| ISBN | 978-5-907114-98-2 |
| Автор | Роберт Д. Хаэр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Вільямс |
- Ціна: 400 ₴
