Корзина
21 отзыв
  • 1
  • 2
  • 3

Жадан Сергій - ЖИТТЯ МАРІЇ

 Жадан Сергій - ЖИТТЯ МАРІЇ

100 грн.

  • В наличии
  • Код: ХСУЛ-0023
+380631228815
Жадан Сергій - ЖИТТЯ МАРІЇ Жадан Сергій - ЖИТТЯ МАРІЇ
100 грн.
В наличии
Купить
+380631228815
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Життя Марії» – нова книжка віршів та перекладів Сергія Жадана.

Вона містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша.Вірші написані та перекладені переважно протягом останнього року.

За словами Сергія Жадана, ця книжка про любов і ненависть. «Вона особлива тим, що писалась як щоденник – за доволі короткий термін. Відрізняється особливо контрастним поєднанням внутрішнього та зовнішнього, світлого та темного».
Як зазначає редактор книжки Олександр Бойченко, «найлегше заняття в часи війни – ненавидіти чужих. Найважче – досягати порозуміння. Навіть зі своїми. Але треба намагатися, інакше війна ніколи не закінчиться. А щоб порозумітися, необхідно розмовляти. З ким завгодно, як завгодно і про що завгодно. Головне – не втрачаючи людяності, тобто любові й уваги.

У поетичній збірці «Життя Марії» Сергій Жадан розмовляє – про найдорожчі листи і спалені мости, втрачені місця і зруйновані міста. Розмовляє римованими віршами й верлібрами, власними і перекладеними словами. Розмовляє зі своїми й чужими, зі святими й не дуже, з убитими військовими і живими біженцями, з Рільке, Мілошем і, звісно, з нами. Щоб врятувати – якщо не нас, то хоча би наших дітей».

Президент MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев додає, що це вже не перший книжковий проект із згаданим автором. «Я щасливий, що тут вміщено мої та, впевнений, усіх поціновувачів творчості Сергія, улюблені та вже відомі вірші – «Салман тримав на вокзалі кіоски...», «Свобода (2 бердичівські євреї), «Пливи, рибо, пливи...», «Візьми лише найважливіше. Візьми листи...».

Книжка проілюстрована знімками, зробленими Сергієм Жаданом та харківським дизайнером Іллею Павловим.

ISBN978-617-614-129-7
Дополнительные характеристики
АвторЖадан Сергій
Артикул978-617-614-129-7
Год издания / переиздания2015
ИздательствоMeridian Czernowitz
Вес книги194 г
Кол-во страниц184
ПроизводительВидавництво 21
Языкукраинский
Переплеттвердый
  • Цена: 100 грн.